اشائه فرهنگ «مردم داری» و «خیرخواهی» در میان دانشجویان دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) لارستان

بازدیدها: 0

اردوی نیم روزه دانشجویان دانشکده پرستاری حضرت زینب(س)با کودکان تحت پوشش دارالایتام امام علی (ع) لارستان به همت دفتر فرهنگسرای مقام معظم رهبری در علوم پزشکی لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) ، در این اردوی کوتاه و پربار که با همراهی حجت الاسلام و المسلمین سید علی اصغر نمازی مسئول فرهنگسرای نهاد رهبری ، اساتید و همکاران دانشکده پرستاری برگزار شد، دانشجویان این دانشکده ضمن حضور در میان اقشار آسیب پذیر جامعه به همراهی و همدردی با آنان پرداخته و نوعدوستی که جزئی از آموزه ها و صفاتی است که دانشجویان علوم پزشکی باید به آن مزین باشند را قبل از ورود به محیطهای کاری بهداشتی و درمانی، تمرین کردند.

در این برنامه که از ساعت ۱۹ الی ۲۳ در محل پارک شهر و با هدف ایجاد روحیه ایثار و گذشت و عمل نمودن به سفارش امیرالمومنین امام علی (ع) نسبت به اکرام ایتام برگزار شد، دانشجویان با اجرای مسابقات متعدد و اهدا جوایز به کودکان، شبی خوب و به یاد ماندنی را برای آنان رقم زدند.

در حاشیه این برنامه فرهنگی – تفریحی حجت الاسلام والمسلمین نمازی طی نشستی صمیمانه با مادران این کودکان در خصوص شیوه ی فرزندپروری و شرایط سخت آموزش برای این گروه از کودکان و نوجوانان مطالبی ارائه نمود.

لازم به ذکر است کلیه هزینه ی برگزاری اردو توسط دانشجویان و اساتید این دانشکده تامین شد.