بازدید معاونین بهداشت و درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان از بخشهای مختلف بهداشتی درمانی بیرم

Home » اطلاعیه‌ها » بازدید معاونین بهداشت و درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان از بخشهای مختلف بهداشتی درمانی بیرم

بازدیدها: 0

دکتر اکبرزاده معاون درمان و دکتر یگانه معاون بهداشتی دانشکده از بیمارستان درمانگاههای بهداشتی منطقه بیرم بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان به دنبال بازدیدهای دوره ای مسئولین دانشکده همچنین چند شکایت مبنی بر خدمات ارائه شده تیم بازرسی دانشکده علوم پزشکی لارستان متشکل از معاون بهداشتی و درمانی و مدیران مرتبط به بخش بیرم سفر کردند.

در حاشیه این سفر یکروزه ضمن بازدید از بیمارستان و درمانگاههای منطقه بیرم، دیداری با امام جمعه منطقه، مسئولین و معتمدین محلی انجام شد که مسائل مختلفی از جمله مشکلات مردم روستای محمدقاسمی ، کمبودهای درمانگاههای بهداشتی و نحوه ارائه خدمت متخصصان و پزشکان در درمانگاه بیمارستان مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین زندوی با اشاره به دغدغه مند بودن مسئولین در زمینه بهداشت و درمان منطقه همچنین تشکر از حضور مهمانان گفت: با توجه به گرمای شدید هوا و مراجعات متعدد مردم از مناطق اطراف به مراکز بهداشتی درمانی لزوم تامین وسایل سرمایشی، فضای سبز و استراحتگاه برای مراجعه کننده امری ضروری است.

وی با اشاره به تلاش خیرین در حوزه سلامت منطقه افزود: تکمیل تجهیزات آزمایشگاهی همچنین جایگزین نمودن تجهیزات نو به جای اقلام فرسوده در مراکز فوق الذکر خواسته به جای خیرین از مسئولین دانشکده می باشد.

در ادامه دکتر یگانه با اشاره به مشکلات مردم روستای محمد قاسمی در حوزه بهداشتی اذعان داشت: بر اساس قانون و تقسیمات جمعیتی وزارت متبوع، مردم روستای محمدقاسمی می توانند از خدماتی که از ۸ صبح تا ۱۴ بعد از ظهر در مرکز جامع سلامت روستایی بالاده ارائه می شود، استفاده کنند اما پیرو تقاضاهای متعدد، طبق رایزنی با معاون درمان دانشکده مقرر شد در بیمارستان بیرم ترتیبی اتخاذ گردد تا زمان خدمات ارائه شده به افراد تحت پوشش پزشک خانوار در درمانگاه از ساعت ۱۳ انجام شود.

دکتر اکبرزاده، معاون درمان دانشکده نیز از کیلینیک تخصصی درحال ساخت این بیمارستان دیدن کرد و در جریان روند ساخت این واحد درمانی قرار گرفت.

همچنین ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستانی، کمبودها، مشکلات و مسائل پرسنلی و تجهیزاتی را بررسی کرد و عنوان نمود: امیدواریم با تلاش مسئولین بیمارستان و پیگیری مستمر حوزه درمانی ستاد دانشکده هر چه زودتر زمینه بازسازی و رفع اشکالات برخی بخشها از جمله بخش داخلی و اتاق عمل محقق گردیده و کمبود تجهیزات از جمله میکروسکوپ چشمی تامین شود.