گزارش حوادث ترافیکی بهار ۹۷ مرکز اورژانس لارستان

بازدید : 0

Home » اخبار و رویدادها » گزارش حوادث ترافیکی بهار ۹۷ مرکز اورژانس لارستان

بازدیدها: 0

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی لارستان، “مسعود حاجی رجبی”، رئیس مرکز با اشاره به تعداد ۳۳۸۲ مورد ماموریت در بهار امسال بیان کرد: تکنسین های مرکز اورژانس ۱۱۵ توانستند به تعداد ۲۹۸۰ مصدوم وبیمار در این ماموریت‌ها، امداد رسانی شده است.

وی با بیان اینکه از مجموع این ماموریتها ۴۵۵ ماموریت سوانح ترافیکی است، افزود: با توجه به حساسیت موجود در سوانح ترافیکی که شامل تصادفات جاده ای و شهری می شود، تیم های درمان این مرکز نیز به ۵۶۹ مصدوم امدادرسانی کرده اند که علی رغم تلاشها و دقت نظر بسیار، متاسفانه ۵ نفر هموطنانمان در صحنه حادثه کشته شدند.

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی با اشاره به بار ترافیکی ناشی از واقع شدن منطقه در مسیر ترانزیتی به بندر عباس و همچنین عملیات راه سازی و استانداردسازی مسیرهای منتهی به این شهرستان، بیان کرد: رانندگان محترمی که در این مسیرها سفر می کنند، با توجه به شرایط موجود و دقت کافی در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی خصوصاً عدم تخطی از سرعت مطمئنه، برای خود و همراهانشان سفری خوش و عاری از حوادث رانندگی را به ارمغان بیاورند.

این مسئول در ادامه از مردم خواست تادر صورت بروز حوادث رانندگی ضمن تماس فوری با شماره ۱۱۵، خونسردی خود را حفظ کرده و به طور دقیق به سوالات کارشناسان ما در مراکز ارتباطات اورژانس پاسخ دهند و در صورتی که خطر قابل توجهی مصدومین را تهدید نمیکند از جا به جایی و بیرون آوردن مصدومین خودداری نمایند.

حاجی رجبی در انتها افزود: نیروهای اورژانس در تمامی شرایط برای کمک به همشهریان به محل حادثه فراخوانده میشوند، پس نهایت همکاری را با پرسنل اورژانس داشته و به توصیه های آنان گوش دهند.